مجموعه ی علمی پژوهشی مستر پیپر افتخار دارد که به تمامی درخواست ها و سفارشات پروژه ، شبیه سازی ، برنامه نویسی ، طراحی دوبعدی و سه بعدی و … که از طریق وب سایت و به صورت آنلاین ثبت شود علاوه بر تخفیف ویژه ی ثبت سفارش به صورت آنلاین، اولویت بررسی و انجام را نیز می دهد. تمامی درخواست های آنلاین تا قبل از ساعت هشت عصر همان روز بررسی و حداکثر بعد از یک یا نهایتا دو روز کاری تخمین زمان و هزینه صورت گرفته و به اطلاع دانشجو می رسد. سفارشاتی که در آن ها دانشجو دارای محدودیت زمانی زیر دو هفته است حداکثر در یک روز کاری پاسخ داده می شود. در زمینه تایپ ، ترجمه و ویراستاری این مدت زمان کوتاهتر بوده و ما سعی می نماییم که در اسرع وقت به سفارشات ترجمه پاسخ دهیم.

مخاطبان گرامی علاوه بر فرم زیر جهت سهولت بیشتر روند ارسال سفارش و پاسخگویی می توانید از تلگرام نیز استفاده نمایید.

شبیه سازی و متلب:

با استفاده از فرم زیر یا با استفاده از تلگرام به شماره 09159961967 می توانید سفارشات مربوط به پروژه ،  شبیه سازی و پروژه های طراحی معماری را ثبت نمایید.

ترجمه و تایپ:

لطفا هنگام تکمیل فرم زیر حوصله به خرج دهید و تمامی موارد را با دقت وارد نمایید. ما به شما اطمینان می دهیم که در صورت صرف وقت و تکمیل صحیح فیلدهای مورد نظر روند بررسی پروژه شما چندین برابر سریعتر انجام می گیرد و نیاز به تماس های مکرر و کسب اطلاعات تکمیلی را از بین می برد.

در صورتی که سفارشتان فوری است و دارای مدت زمان اندکی می باشید این موضوع را حتما در متن پیام ذکر نمایید تا بررسی سفارشتان با سرعت بیشتری انجام گیرد.

با تشکر

ثبت سفارش

سفارش خود را ثبت نمایید

2 + 4 = ?