همکاری با مجموعه علمی پژوهشی مسترپیپر

همکاری با ما پایان نامه پروپوزال

بسمه تعالی

استخدام پژوهشگر در مجموعه مسترپیپر

مجموعه پژوهشی مسترپیپر با دو شعبه فعال در سطح شهر مشهد در موارد ذیل دعوت به همکاری می نماید:

 1. محقق و پژوهشگر دانشگاهی: فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های دولتی در تمامی رشته های دانشگاهی(فنی و مهندسی، علوم انسانی ، علوم پایه، هنر و معماری و زیرشاخه های پزشکی) از سراسر کشور که سابقه مناسبی در زمینه مشاوره و انجام پروژه های دانشگاهی را دارا هستند.
 2. برنامه نویس: برنامه نویسان مسلط به یک یا چند زبان برنامه نویسی C ، C++ ، سی شارپ، جاوا، پی اچ پی، ای اس پی، اندروید و …
 3. شبیه سازی و تحلیل آماری: دانشجویان یا فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های دولتی مسلط به نرم افزارهای برنامه نویسی، شبیه سازی و تحلیل آماری در رشته های مختلف دانشگاهی(فنی و مهندسی، علوم انسانی ، علوم پایه، هنر و معماری و زیرشاخه های پزشکی)
 1. دانشجویان سال آخر کارشناسی و فارغ التحصیلان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رشته معماری
 1. مترجم: فارغ التحصیلان رشته های زیر مجموعه ی زبان و ادبیات انگلیسی و … و دانش آموختگان سایر رشته های دانشگاهی و مترجمان فعال علاقمند به همکاری در زمینه ترجمه ی متون و مقالات، ترجمه ی فایل های صوتی و تصویری، مترجم همراه و…. مسلط به زبان های انگلیسی، عربی، فرانسه، ایتالیایی و….

تذکرات مهم:

ا. لطفا جهت سهولت بررسی درخواست های ارسالی، در هنگام ارسال ایمیل در قسمت عنوان زمینه ی مورد تقاضا (طراح، برنامه نویس، شبیه سازی، پژوهشگر یا مترجم) را وارد نمایید

ب. ارسال رزومه الزامی است(جهت سهولت می توانید فرم رزومه مجموعه مسترپیپر را از قسمت همکاری با وب سایت masterpaper.ir دریافت و ارسال نمایید).

ج. از آنجا که در حال حاضر امکان برگزاری آزمون بصورت اینترنتی در زمینه ی ترجمه وجود ندارد، ارسال نمونه کار برای مترجمان عزیز الزامی است و بایستی حداقل 2 مورد متن یا مقاله ترجمه شده خود را در یک فایل Zip از طریق ایمیل و یا از طریق وب سایت ارسال نمایند. مترجمانی که چند نمونه کار ارسال نمایند و ترجمه انجام شده توسط آن ها از کیفیت بهتری از لحاظ ترجمه برخوردار باشد در اولویت همکاری قرار می گیرند(لازم به ذکر است همکاری با تمامی مترجمان قطعی خواهد بود).

د. از علاقمندان مورد5(مترجم) در صورت لزوم آزمون بعمل خواهد آمد.

ه. ارسال تقاضا برای علاقمندانی که زمینه ی پژوهشی، برنامه نویسی، شبیه سازی و … آن ها مانند تسلط به نرم افزازهای مجموعه آفیس، ایجاد رابط های کاربری با اکسس ، ماکرونویسی در اکسل، نرم افزارهای مالی و حسابداری و …. در موارد فوق ذکر نشده است بلامانع است و بایستی در قسمت توضیحات ایمیل و یا سایت زمینه ای را که در آن تسلط دارند ذکر نمایند.

لطفا در صورتی رزومه خود را ارسال نمایید که وقت آزاد برای انجام پروژه های دانشگاهی و زمینه های آموزشی دارید و و اگر در یک شرکت یا سازمان یا بخش صنعت و ….  مشغول به کار هستید و یا از تخصص لازم در این زمینه برخوردار نیستید این کار مناسب شما نیست، لذا از اتلاف وقت گرانبهای خود و ما بپرهیزید و از ارسال رزومه اکیدا خودداری فرمایید.

پژوهشگر گرامی از اینکه قصد همکاری با مجموعه علمی پژوهشی مستر پیپر را دارید از شما کمال تشکر را داریم. جهت همکاری با ما می توانید به یکی از دو روش زیر اقدام نمایید. لازم به ذکر است در صورتی که از روش تکمیل فایل رزومه موسسه و ارسال ایمیل استفاده می نمایید جهت سهولت در بررسی تقاضاهای ارسالی در قسمت موضوع ایمیل، رشته تحصیلی و زمینه اصلی یا زمینه های مورد نظر خود جهت همکاری با ما را درج نمایید.

الف) دریافت فرم رزومه مجموعه مسترپیپر  و تکمیل و ارسال آن به آدرس ایمیل cv.masterpaper@gmail.com

ب) تکمیل رزومه فوق و ارسال از طریق تلگرام به شماره 09019435775

درصورتی که تمایلی به تکمیل رزومه فوق ندارید و دارای رزومه شخصی هستید می توانید از یکی از دو روش فوق آنرا ارسال نمایید.

ج) برای مشاهده توضیحات بیشتر در خصوص تخصص های مورد نیاز ما به پایان همین صفحه مراجعه نمایید(با کلیک بر روی هر عنوان شغلی می توانید از مهارت های مورد نیاز آن مطلع گردید).

شرایط همکاری با مجموعه ی مستر پیپر

 • دانشجو یا فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری
 • داشتن توانمندی لازم جهت انجام پروژه محوله
 • داشتن توانمندی لازم جهت شبیه سازی مقالات با نرم افزار متلب و سایر نرم افزارها
 • متعهد جهت تحویل به موقع پروژه های محوله

مزایای همکاری با مجموعه مستر پیپر

 • انجام پروژه به صورت غیر حضوری و عدم نیاز به مراجعه به موسسه
 • منبع مناسب درآمد به عنوان شغل دوم و یا حتی شغل اول
 • تسویه حساب دقیق و به موقع با پژوهشگر طبق قرارداد
 • درج شرح وظایف و تعهدات به صورت واضح در متن قرارداد

همچنین مجموعه مستر پیپر این افتخار را دارد که در تمامی مراحل نگارش و انجام پروژه همراه دانشجویان و پژوهشگران گرامی بوده و با مشاوره های خود در صورت لزوم بستر هر چه ساده تر طی کردن مراحل انجام پروژه علی الخصوص در زمان های حساس و پر چالش را فراهم می آورد. متقاضیان واجد شرایط می توانند از راه های توضیح داده شده ی فوق، درخواست خود را جهت همکاری به اطلاع ما برسانند.

با تشکر – مجموعه ی علمی پژوهشی مستر پیپر